Text Size
   

Главное меню

Survival kit PDF   E-mail
Автор: Administrator   
08.02.2023 17:39

SURVIVAL KIT

Meditations and Exercises for Stress and Pressure of the Times

SURVIVAL KIT Meditations and Exercises for Stress and Pressure of the Times

Починаємо цикл медитацій і вправ

НАБІР ДЛЯ ВИЖИВАННЯ

Медитації та вправи для боротьби зі стресом і тиском часу, яких навчав Йогі Бхаджан для того, щоб бути готовим до непевного, "сірого", періоду, через який проходить планета.

 

З милості Бога і Гуру Сірі Сінгх Сахіб Харбхаджан Сінгх Кхалса Йогіджі (Йогі Бхаджан) передає нам, усім, хто цього хоче, досі секретну технологію, яка допоможе нам пройти через прийдешні важкі часи.
нас через прийдешні важкі часи. Багато людей відчувають, що відбудуться великі потрясіння у фізичній, економічній і соціальній структурі цієї землі.
Але найбільшої шкоди буде завдано саме психіці. Психічний шок системи, який ми переживемо, буде гіршим за будь-яку з воєн і стихійних лих у нашій письмовій історії. Ми м'якші і слабші як народ; у нас менше моральної безпеки; ми живемо заради мене; і загальний стрес нашого суспільства різко зростає з місяця в місяць.
Курси з боротьби зі стресом і вигоранням, групи зустрічей, заняття йогою, медитацією і релаксацією рясніють. Але вони не дають повною мірою того, що нам потрібно для захисту і підготовки до божевілля часу.
Якщо ви вже зараз ознайомитеся з інформацією, що міститься в цій книжці, ви не тільки отримаєте інструменти психічного виживання, потрібні вам у майбутньому, а й зможете діяти, щоб допомогти тим, хто вас оточує, людям, які впадають у депресію або виходять із себе.
Ці техніки не вимагають від вас нічого, крім того, щоб ви їх виконували. Однак вони можуть надати вам віри та мужності, особливо якщо виконувати їх в один і той самий час щодня протягом 40 днів.

При використанні матеріалів цього сайту обов'язкове посилання на www.ilonika.in.ua
© Harsaran Singh Khalsa ਹਰਸਰਨ ਸਿਿੰਘ

Кундаліні йога та Гатка з ХарактерОм Воїна Святого із HarSaran Singh Khalsa Priti Saran Kaur

Підготували та переклали: HarSaran Singh Khalsa  Priti Saran Kaur

Обновлено 27.07.2023 10:50