Text Size
   

Главное меню

Медитация Солнечного Колеса PDF   E-mail
Автор: Administrator   
27.03.2021 17:20
Индекс материала
Медитация Солнечного Колеса
Медитация Солнечного Колеса Приветствие Богу и очищение Духа
Все страницы

 

Медитація Сонячного Колеса Привітання Богу Щастя та очищення Духа

the sun wheel meditation a salutation to god of happiness for the purification of the psyche

 

8 січня, 1986"Краса Кундаліні йоги в тому, що це техніка, яка просуває дух через фізичну силу". ЙБ

Свастика स्वस्तिक - це санскритське слово, що означає "благополуччя" і "удачу". Сам по собі символ відомий також як Сонячне Колесо, і використовувався як містичний символ з доісторичних часів. Позитивна форма цього символу відображає обертання у напрямку проти годинникової стрілки і означає - "назустріч Богу".

У негативній формі обертання відбувається у напрямку руху годинникової стрілки, що означає "геть від Бога". Негативна форма була прийнята нацистами, і для західного розуму обидві форми стали символізувати зло і невдачу.

Шкода, що так сталося, оскільки, як ви побачите на своєму досвіді подальшої медитації, позитивна форма цього символу володіє великою силою піднесення й очищення.

1. Сядьте в Просту позу і підніміть ліву руку в Гьян мудріше, утримуючи пальці Сатурна, Сонця і Меркурія прямо. Ваша ліва рука дивиться на груди в серцевий центр. Рука паралельна підлозі. Ваша права рука витягнута на рівні плеча, долоня дивиться ліворуч, великий палець спрямований угору. Під час виконання рухів не згинайте руку в лікті. Сидіть рівно, підборіддя злегка опущене, груди розправлені.

Рухи рукою: уявіть, що символ намальований на стіні перед вами, коли ви будете окреслювати його в повітрі. Правою рукою ви будете малювати Сонячне Колесо в напрямку проти годинникової стрілки перед собою.

Для цього робіть правою рукою специфічні горизонтальні та вертикальні рухи. Кожен рух приблизно здійснюється на 20 см. Коли рух горизонтальний, долоня дивиться вниз. Коли рух вертикальний, долоня дивиться вліво.

Рухи правою рукою: з вихідної позиції А, поверніть долоню вліво і піднімайте руку на 20 см до положення В. Поверніть долоню вниз і рухайтеся горизонтально на 20 см до положення С. Рухайтеся горизонтально вправо назад до положення В. Поверніть долоню вліво і рухайтеся вертикально назад до точки А.

З точки А рухайтеся вертикально вниз на 20 см до точки D. Поверніть долоню вниз і рухайтеся горизонтально вправо до точки Е. Рухайтеся назад вліво до D. Поверніть долоню вліво і рухайтеся вертикально вгору до А.

З позиції А поверніть долоню вниз і рухайтеся горизонтально вправо до F. Поверніть долоню вліво і рухайтеся вертикально на 20 см вгору до G. Рухайтеся вертикально назад униз до F. Поверніть долоню вниз і рухайтеся горизонтально назад до вихідної позиції А.

З позиції А рухайтеся горизонтально вліво до H. Поверніть долоню вліво і рухайтеся вертикально вниз на 20 см до I. Рухайтеся вертикально назад угору до Н. Поверніть долоню вниз і рухайтеся горизонтально назад до вихідної позиції А.

Продовжуйте цю послідовність рухів із повільним і глибоким диханням.

Почніть із 3 хвилин, використовуючи праву руку для того, щоб окреслювати Сонячне Колесо, і потім робіть ці ж рухи лівою рукою протягом 3 хвилин.

Поступово збільшуйте час до 31 хвилини на кожен бік.

Припустимо виконувати медитацію на один бік вранці, і на інший бік увечері.

Коли ви поміняєте руки, дуже важливо, щоб Сонячне Колесо, як і раніше, окреслювалося в тій самій послідовності, що й правою рукою. Іншими словами, символ, як і раніше, обертається проти годинникової стрілки. Рука інша, але накреслення Сонячного Колеса залишається колишнім.

Коли ви поміняли праву руку на ліву, долоня буде дивитися вправо, коли рух вертикальний.Обновлено 23.12.2022 10:10