Text Size
   

Главное меню

Крийя - золотое сердце PDF   E-mail
Автор: Administrator   
27.11.2019 09:28
Индекс материала
Крийя - золотое сердце
Крийя - золотое сердце
Все страницы

Крійя - золоте серце

Практикуйте спеціальну крійю для відкриття нейтрального розуму й серця. Звертайте увагу на розкриття іншого рівня пробудженості, коли ви усвідомлено з'єднуєтеся з нейтральним простором серця і відчуваєте існування загальної миролюбної присутності.

Перед практикою, подумайте над ситуацією, яку ви б хотіли побачити з іншого, більш піднесеного, безконфліктного погляду, у просторі спокою.
Не думайте. Слухайте і відчувайте.

Сприйняття є не тільки ментальним, воно також включає відчуття.
Третє око і серце співналаштовують розум і тіло/емоції та інтегрують дві полярності душі. У нейтральному просторі пробуджується здатність спостерігати за відчуттями.
Вправа 1 - відкриває третє око
Вправа 2 - розширює нейтральний простір по всій аурі
Вправа 3 - відкриває простір серця
Вправа 4 - відкриває й розширює простір серця в руках
Вправа 5 - відкриває простір серця
Вправа 6 - очищає німб і ауру вгору від ділянки серця
Вправа 8 - розширює простір серця у свідомості

Відчувайте, як кожна вправа розширює простір серця і розум.

1) ЙОГА МУДРА: У позі Лотоса (у Простій позі) нахиліться, торкнувшись чолом підлоги, витягніться і підніміть руки вгору. З'єднуючи лопатки. Довге дихання 3 хвилини.

2. У СТАЛОЙ ПОЗІ: нахиліться вперед на 60 градусів, обхопіть протилежні лопатки і створіть натяг, права рука під лівою. Утримуйте позу з довгим глибоким диханням 3 хвилини.

3. Руки витягнуті прямо вперед, паралельно землі, пальці витягнуті вбік. Відчувайте серце в основі долонь. Утримуйте позу з довгим глибоким диханням 3 хвилини. Потім напружте руки й розслабтеся. Направте енергію в серце. Повторіть це 2 рази.

4. Круговими рухами тріть рука об руку від центру долонь 3 хвилини.

5. Руки зігнуті в плечах і розташовані по боках від тіла: ліва рука перебуває на відстані від тіла, а права руки - притиснута. Долоні дивляться одна на одну. Медитуйте на енергію між руками 7-15 хвилин.

6. Знищувач его: Руки витягнуті вгору, під кутом 60 градусів, кінчики пальців - на подушечках долоні, великі пальці витягнуті вгору. Довге глибоке дихання 1-2 хвилини, потім 1-2 хвилини дихання Вогню.

7. Повторіть Вправу 4.

8. Розмістіть долоні на відстані 10-15 см від серцевого центру, долоні дивляться одна на одну, права нагорі, ліва внизу. Спостерігайте золотий м'яч зі світла між руками. Розширюйте світло з кожним вдихом. 10-15 хвилин.Обновлено 30.12.2022 12:12