Text Size
   

Главное меню

Цілюща Медитація PDF   E-mail
Автор: Administrator   
26.07.2018 11:54
Индекс материала
Цілюща Медитація
ЦЕЛИТЕЛЬНАЯ МЕДИТАЦИЯ
Все страницы

Цілюща Медитація

Медитація - Раа Маа Даа Саа Саа Саа Сей Со Хан(г)

Розвивайте в собі силу цілителя:
20 грудня, 1999

Сядьте в Просту позу. Покладіть ліву руку на пупковий центр. Права рука зігнута в лікті, долоня дивиться вперед. Ви тримаєте праву руку так, ніби даєте клятву.

Ця медитація робиться під запис "Цілющих Звуків" Гурнама "Ра Ма Да Са".

Рухи в цій криї за часом відповідають мантрі "Раа Маа Даа Саа Саа Саа Сей Со Хан(г) у виконанні Гурнама - https://www.youtube.com/watch?v=a5fKAT7i72o
Ви можете вимовляти цю мантру вголос, або ж про себе.

Докладніше про Мантру Раа Маа Даа Саа Саа Саа Сей Со Хан(г): тут

ramadasa healing kundalini yoga

На "Раа" повільно почніть рух правою рукою вперед з вихідного положення і продовжуйте повільно витягати руку в положення перед собою.

На "Хан(г)" рука витягнута вперед, долоня дивиться вниз.

Рух починається з "Раа" і закінчується на "Хан(г)".

Потім права рука повертається у вихідне положення. І рух знову починається з "Раа". Права рука рухається ніби в жесті благословення.

Почніть з 11 хвилин і доведіть час медитації до 31 хвилини. Поступово, з часом, ви можете збільшити час до 2 1\2 годин.

Йогі Бхаджан сказав, що цю медитацію вам слід практикувати все життя, що залишилося. Ця проста вправа може дати вам силу зцілювати.

посилання: https://youtu.be/GytbomS--lY

Різновиди медитації для зцілення інших:

 

1. Ви можете робити цю крійю, утримуючи руку людини, яку ви хочете зцілити, своєю лівою рукою. Права рука рухається, як описано вище. Ви можете вимовляти мантру вголос або про себе.

АБО

2. Якщо людина, яка потребує лікування, дуже хвора, у неї жар і лихоманка, ви можете покласти ліву руку на її пупок, а праву - на лоб. Можна співати мантру вголос, або про себе.

"Люди притягуватимуться до вас, як залізо притягується до магніту. Вони проситимуть вас про допомогу. Вони просять про допомогу не вас, вони просять вашу ауру допомогти їм. Це інше... Люди приходитимуть до вас, тому що вони відчуватимуть у присутності вашої аури й німба спокій, тишу, де вони можуть трохи відпочити. Просто розширте себе... просто допоможіть їм заспокоїти їхній внутрішній вулкан".

Й.Б.

джерело: https://www.3ho.org/kundalini-yoga/mantra/ra-ma-da-sa-variationsОбновлено 28.08.2023 16:23