Text Size
   

Главное меню

Парам Карам Дхарам Крийя PDF   E-mail
Автор: Administrator   
10.08.2016 00:00
Индекс материала
Парам Карам Дхарам Крийя
Парам Карам Дхарам Крийя - Param Karam Dharam Kriya
История Парам Карам Дхарам Крийи
Все страницы

 

 

Парам Карам Дхарам Крійя

Парам Карам Дхарам Крійя - Param Karam Dharam Kriya - ਪਰਮ ਕਰਮ ਧਰਮ ਕ੍ਰਿਆ

Param Karam Dharam Kriya

Param Karam Dharam Kriya - ਪਰਮ ਕਰਮ ਧਰਮ ਕ੍ਰਿਆ - це споглядальний Потік

У 2016 році, за законом НВ - Невипадкових Випадковостей знайшов і переклав цю Крійю - Param Karam Dharam Kriya.

Донині Практикую - Парам Карам Дхарам Крійю - рекомендую

Param Karam Dharam Kriya це споглядальний потік

Подібно до Привітання Сонцю, цей стародавній чотирьох частотний Потік Відданості відкриває нам глибшу мудрість, яку зберігає фізичне тіло, водночас врівноважуючи емоційне й ментальне тіла.

"Парам Карам Дарам Крія" - це фраза мовою пенджабі, яка приблизно перекладається як "Вища дія - це релігія вчинків". Фраза часто асоціюється з сикхізмом і означає віру в те, що вчинки, або карми, є невід'ємною складовою духовної подорожі.

У сикхізмі вважається, що кінцевою метою людського життя є злиття з божественним, і цього можна досягти, живучи життям, сповненим доброчесних вчинків і служіння іншим. Тому фраза "Парам Карам Дарам Крія" підкреслює важливість добрих справ і праведної поведінки для досягнення духовного просвітлення.

Загалом фраза заохочує людей розставляти пріоритети у своїх діях і поведінці відповідно до своїх цінностей і переконань, що в кінцевому підсумку призводить до життя, сповненого мети і реалізації.

Фраза "ਪਰਮ ਕਰਮਮ ਧਰਮ ਕਰਰਿਿՐ" мовою пенджабі приблизно перекладається як "вищі справи праведності". Воно відноситься до концепції здійснення добрих справ і дотримання етичних і моральних принципів у своєму житті. У сикхській вірі "карма", або справи, і "дхарма", або етичне життя, вважаються основними стовпами духовності. Ця фраза підкреслює важливість здійснення добрих справ безкорисливо, не чекаючи ніякої особистої вигоди або нагороди. Вона також передбачає, що такі дії є засобом досягнення вищих духовних цілей і узгоджуються з волею Вищої істоти. Загалом, фраза закликає людей вести морально чесне життя і підкреслює силу добрих справ у формуванні нашого духовного шляху.


 

(Парам Карам Дхарам Крійя - чудовий інструмент, який допоможе зруйнувати перепони у Вашому Житті та сприятиме Процвітанню).

Оскільки ви будете пам'ятати тільки три речі у вашому житті, ви не можете ніколи звільнятися від них. День, коли ви звільняєтеся від тих трьох речей, ви не матимете жодної неприємності. Param, karam, dharam.

Є три речі.

Парам, Карам, Дхарам.

Це три постійні речі. Поки ви житимете, відбуватимуться три речі. Щодня ви вставатимете із сумнівом, щодня у вас буде дія і реакція, щодня вам доведеться розуміти, де знаходиться дхарам, де ваша віра, де ваша особистість, де ваша індивідуальність.

Парам Карам Дхарам Крійя

Парам - це сумніви, вони ніколи не підуть за допомогою карам.

Це піде за допомогою дхарам.

Що таке дхарам?

Дхарам - це коли ви вище карми, дхарам - це не карма.

22 листопада 1993 р.

PARAM має на увазі сумнів.

KARAM має на увазі дію і реакцію та протидію.

DHARAM - означає зверхність реальності, звичайна праведність, коли ви не маєте абсолютно жодної дії чи реакції; у той час всесвіт буде обслуговувати вас, і ви станете спостерігачем.

дхарам, де ваша віра, де ваша особистість, де ваша індивідуальність.

означає звичайну праведність

Оскільки вам потрібно у вашому житті 2 мільйони речей. Ви не можете наздогнати 2 мільйони речей. Вам доведеться чекати і дозволяти двом мільйонам речей прийти до вас.

Йогі Бхаджан

 

ДОЗВОЛЬТЕ МЕНІ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ ПАРАМ КАРАМ ДХАРАМ КРІЙЮ  - ਪਰਮ ਕਰਮ ਧਰਮ ਕ੍ਰਿਆ


Ця крийя використовує місце знаходження

Param Karam Dharam Kriya

видео: https://youtu.be/rAu0tkmXVYk

ПЕРШИЙ РУХ

Де Ви, Хто Ви, Як Ви, Коли Ви - це Перший рух

ДРУГИЙ РУХ - це баланс і рівновага та баланс і не має імпульсів і не має напряму, тож він впливає на Зв'язок із Нескінченністю, який так само не має імпульсів і не має напряму.

ТРЕТЯ ЧАСТИНА - це дія орієнтації або Наміру.

ЧЕТВЕРТА ЧАСТИНА - це здача результату, Символом поняття і частиною Долі, що Ви на задньому фоні Вашої Свідомості і дуже рідко переходить на передній план.

Що ж це за тіло, яке тренує інші тіла, фізичне тіло, яке тренує тіло, що рухає, розумове тіло, навіть набуваючи тіло, яке належить до реальності.

І коли Ви входите в цю роль, наша крийя, яка дає змогу всьому створювати те, що Ви, називається Йога, чіткість, дійсність, союз.

 

Param Karam Dharam Kriya

Де Ви, Хто Ви, Як Ви, Коли Ви - це Перший рух

 

Перший рух - на ВДИХІ відхиліться назад - правою ногою, руки догори з розчепіреними пальцями, разом із найбільшою картиною Вашого стану, те, що Ви називаєте Своєю Сутністю, Своєю локацією.

 

Param Karam Dharam Kriya

 

ДРУГИЙ РУХ - це баланс і баланс і не має імпульсів і не має напряму, тож він впливає на Зв'язок із Нескінченністю, який так само не має імпульсів і напряму.

Другий рух - на ВИДИХІ переходимо в позу Шиви або Дерева, підіймаємо праву ногу - ступня дивиться всередину і руки в мудрі Намасте

 

Param Karam Dharam Kriya

ТРЕТЯ ЧАСТИНА - це дія орієнтації чи Наміру.

Наступна - На ВДИХІ Ваша дія і намір - це поза лучника - виставляємо праву ногу вперед

 

 

Param Karam Dharam Kriya

 

ЧЕТВЕРТА ЧАСТИНА - це здача результату, Символом поняття і частиною Долі, що Ви є на задньому фоні Вашої Свідомості і дуже рідко переходить на передній план.

Потім на ВИДИХІ Ви відсуваєте праву ногу до лівої ноги в позу Бездіяльності й Абсолютної Довіри Богу


ДАЛІ ВИ РОБИТЕ НА ІНШИЙ БІК

Param Karam Dharam Kriya

Де Ви, Хто Ви, Як Ви, Коли Ви - це ПЕРШИЙ РУХ

Перший рух - на ВДИХІ відхиліться назад - ЛІВОЮ НОГОЮ, руки вгору з розчепіреними пальцями, разом із найбільшою картиною Вашого стану, те, що Ви називаєте Своєю Сутністю, Своєю локацією.

Param Karam Dharam Kriya

ДРУГИЙ РУХ - це баланс і баланс і не має імпульсів і не має напряму, тож він впливає на Зв'язок із Нескінченністю, який так само не має імпульсів і напряму.

Другий рух - на ВИДИХІ переходимо в позу Шиви або Дерева, підіймаємо ліву ногу - ступня дивиться всередину і руки в мудрі Намасте

Param Karam Dharam Kriya

ТРЕТЯ ЧАСТИНА - це дія орієнтації або Наміру.

Наступна - На ВДИХІ Ваша дія і намір - це поза лучника - виставляємо ліву ногу вперед.

Param Karam Dharam Kriya

ЧЕТВЕРТА ЧАСТИНА - це здача результату, Символом поняття і частиною Долі, що Ви є на задньому фоні Вашої Свідомості і дуже рідко переходить на передній план.

Потім на ВИДИХІ Ви відсуваєте ліву ногу до правої ноги в позу Бездіяльності й Абсолютної Довіри Богу


Час 3 - 62 хв.

Парам Карам Дхарам Крійя - Param Karam Dharam Kriya - ਪਰਮ ਕਰਮ ਧਰਮ ਕ੍ਰਿਆ це споглядальний потік

Подібно до Привітання Сонцю, цей стародавній чотирьох частотний Потік Відданості відкриває нам глибшу мудрість, яку зберігає фізичне тіло, водночас врівноважуючи емоційне та ментальне тіла.

Дає зверхність реальності, звичайна праведність, коли ви не маєте абсолютно жодної дії чи реакції; в той час всесвіт служитиме вам і ви станете спостерігачем.

Крійя дає Процвітання, балансує всі тіла й чакри, вчить Вірити й довіряти - з'єднує зовнішню й внутрішню нескінченність. Працює на висловлення наміру.

Ця проста 4 тактна послідовність, ще дає розширити наше бачення, розширити нашу перспективу, викликати мужність воїна, а потім відкрити для отримання благословення, яке повертається, коли ми діємо від наших цінностей.

https://www.3ho-kundalini-yoga-lehrer-ausbildung.de/Kriya_Bharam_Karam_Dharam.php

Кундаліні йога з характером Воїна Святого

Підготували та переклали: HarSaran Singh Khalsa & Priti Saran Kaur & Shabad Jan Kaur

Посилання  на сайт http://ilonika.in.ua/ обов'язковаОбновлено 08.04.2023 17:45