Text Size
   

Главное меню

Гьян Чакра Крійя PDF   E-mail
Автор: Administrator   
01.06.2013 00:00
Индекс материала
Гьян Чакра Крійя
Gyan Chakra Kriya Meditation
Все страницы

М -121 Gyan Chakra Kriya Meditation

Гьян Чакра Крійя для посилення Німба й Аури (для сяючого німба)

19 лютого 1996 року

У науці йоги це найсвященніша Крія йогів, здатна творити чудеса.

Ця крія зробить вас привабливими, збільшивши ваш Німб, вашу дугу. Це дає можливість змінити своє життя від жебрака до принца. Можливості прийдуть до вас! Вам не доведеться ганятися за ними.

Ефект: у вашому житті почнуть відбуватися чудеса. До вас прийдуть добробут, процвітання, відкриються нові можливості через те, що посиляться ваші Німб, а за ним і Аура. Ви сяятимете, й інші помітять це. Із практикою піде накопичений гнів, ви станете більш інтуїтивним. Також медитація зцілить серце і суглоби.

Поза: сядьте в просту позу зі схрещеними ногами. Спина пряма. З'єднайте великі та вказівні пальці в Г'ян мудру. Решта пальців випрямлені й складені разом. Почніть описувати руками кола - вгору за голову, вбік і до серцевого центру. Руки не торкаються одна одної. Рухайтеся в постійному ритмі зі словами мантри, 1 обертання на секунду.

Мантра: чітко й голосно вимовляйте кожне слово. Звук іде з пупка.

Увімкніть музику "Сатнам Сатнам Вахегуру Вахегуру" Джагджита Сінгха (Satnam Satnam Waheguru Waheguru by Jagjit Singh). Співайте разом із музикою.

Сат Нам

Сат Нам

Вахей Гуру

Вахей Гуру

Запис мантри

https://play.sikhnet.com/album/satnaam-waheguru-part-i-and-ii

Очі: не вказано.

Наприкінці: останні 30 секунд рухайтеся дуже швидко. Потім зробіть глибокий вдих, затримайте дихання на 10 секунд, витягніть прямі руки вгору якомога сильніше, притиснувши їх до вух, потягніться верхівкою вгору. Видих. Повторіть ще 2 рази. На останній затримці дихання 7 разів зробіть скручування хребта вліво - вправо.

Час: 11 хвилин протягом 120 днів.

Людська цивілізація - це те місце, де ви можете бути самим собою всередині себе, розкриваючи свої здібності, і ваш аромат благодаті доводить, що ви заслужили довіру, видатна, сяюча, чудова людина. Коли люди приходять до вас не для того, щоб вас експлуатувати, люди приходять до вас, щоб висловити вам своє повідомлення. Немає жодної різниці між тобою і мною. Ми такі самі люди.

КОМЕНТАРІЇ:

Після 120 днів постійної практики ви змінитеся, так само як і зміниться ваша здатність усвідомлювати зміни.

Первинний ефект від цієї медитації в тому, що ваш німб стає яскравішим, а аура зміцнюється. Ця медитація активує німб, який отримує всі знання з аури та Хронік Акаші. Тому німб називають печаткою знання. Ви усвідомлюєте вашу реальність і залучите Процвітання. Ваше сяйво і присутність будуть підносити ваше життя. Йогі Бхаджан говорив: "Ця медитація приверне до вас усе, чого ви потребуєте на цій планеті. Ви придбаєте світовідчуття процвітання. Медитація дозволить вам відчути піднесення. Ви будете бачити краще і більше, думати краще і якісніше. Усе саме прийде до вас".

Ця медитація безцінна для зцілення. Вона благотворно впливає на серце і суглоби. Вона також знижує рівень накопиченого гніву і підсилює інтуїцію. Виконуйте цю медитацію як особисту практику регулярно по 11 хвилин протягом 120 днів. Йогі Бхаджан говорив: "Почніть з 11 хвилин і виконуйте її 40 днів. Якщо вона вас змінить, і ви почуватиметеся краще, виконуйте її двічі на день протягом ще 40 днів. Якщо ви побачите Його, вау! Тоді продовжуйте виконувати її".

Ваша психіка змінюється, змінюється сила ваших практик і змінюється ваша здатність усвідомлювати. Якщо ви будете робити це сорок днів, а потім ще сорок днів, а потім ще сорок днів, щось на кшталт того, ви самі зробите, що знаєте більше, ніж знаєте, тому що це не так, прямо тут, ореол, ви, мабуть, бачили в картинах. Це дає знання, це Юпітер, це его, і ось як йде кут, Сат Нам, я роблю повільну зйомку, Сат Нам, Вахе Гуру, Вахе, так просто.


Той, хто обертає землю, цю вашу землю, той, хто обертає її за двадцять чотири години, подбає про ваш розпорядок дня, хоч би ким він був. Ви вірите цьому чи ні. Але якщо там твоя психіка і твій німб. Ця вправа надасть вам німб, яким він має бути: що більше ви її робите, то швидше ви станете собою. Можливості прийдуть до вас, вам не потрібно за ними гнатисяПоходження медитації:

"Я не думаю, що у вас не вийде. Ця медитація допомагала всім, хто її практикував. Їй понад 2000 років. Одного разу Ріші Ананд побачив своїм інтуїтивним зором, що на його країну насуваються великі кліматичні зміни і голод, які принесуть страждання і смерть. Він попросив усіх ченців його ашраму самовіддано практикувати цю крійю щодня. Через три роки настав голод. Але за цей час ченці залучили багато можливостей, добробуту і процвітання та запасли велику кількість провізії. Вони відкрили безплатні кухні та годували людей. Вони рятували людство протягом двох років, поки не було ліквідовано всі наслідки голоду".


Наукове пояснення:

"Дозвольте мені пояснити вам вплив цієї медитації з наукового погляду. У вашому тілі тридцять мільярдів клітин. Ядра клітин взаємодіють одне з одним на рівні випромінювання. Від їхньої взаємодії залежить здатність і потужність вашого німба, який проходить від вуха до вуха. У жінки ще є другий німб, що проходить від одних грудей до інших. У німбі зосереджена ваша справжня сила. Ця медитація приверне до вас усе, чого ви потребуєте на цій планеті. Ви набудете світовідчуття процвітання. Медитація дозволить вам відчути піднесення. Ви будете бачити краще і більше, думати краще і якісніше. Все саме прийде до вас".


Додаткові коментарі Йоги Бхаджана:

"Якщо ви будете виконувати цю медитацію протягом 40 днів, потім ще 40 днів, і потім ще 40 днів, ви виявите, що знаєте набагато більше. Це станеться тому, що у вас є німб, можливо, ви бачили його на картинах. Це печатка знання (Йогі Бхаджан демонструє Гьян Мудру). Це Юпітер, це его, і ви рухаєте руками ось під таким кутом (демонструє рух). Дуже просто. Якщо потужність вашої психіки була 0.1, ви здивуєтеся, але вона стане 0.2, 0.8, 0.9, 0.10 і потім 1.2. Ви будете наповнені й відчуєте себе зовсім іншою людиною. Через 120 днів ваше життя повністю зміниться. Це дивовижно".


"Люди мають здатність змінити своє життя і перетворитися з бідняків на принців. І це трапляється досі. Вони виявили один секрет. Секрет розширення свого німба. Таким чином, їхнє сяйво приваблює можливості. Тоді вони можуть знайти процвітання". "Той, хто обертає землю - вашу землю - повинен почати піклуватися про ваші справи через 24 години, якими б вони не були. Вірите ви в це чи ні. Якщо у вас є психіка і німб, ця вправа зробить ваш німб таким, яким він має бути. Що більше ви практикуватимете цю медитацію, то швидше ви діятимете. До вас почнуть притягуватися можливості. Вам не потрібно буде ганятися за ними. Я зрозуміло пояснюю?"


From "KRI International Teacher Training Manual Level 2"published by the

Kundalini Research Institute

The Teachings of Yogi Bhajan

При використанні матеріалів цього сайту обов'язкове посилання на www.ilonika.in.ua
© Harsaran Singh Khalsa ਹਰਸਰਨ ਸਿਿੰਘ

Кундаліні йога з характером Воїна Святого

Підготували та переклали: HarSaran Singh Khalsa & Priti Saran Kaur

 

https://www.libraryofteachings.com/lecture.xqy?q=date:1996-02-19&id=50f4014a-3a07-a08a-5950-b584dac20764&title=Meditation-Course---Giaan-Chakra-Kriya---Prosperity,-rid-anger,-anti-arthritis


https://www.libraryofteachings.com/kriya.xqy?q=&id=a49b8b49-51d2-e382-5a52-359b101d9ab3&name=Gyan-Chakra-KriyaОбновлено 10.01.2024 10:51